ÜYE GİRİŞİ

Şifremi Unuttum
Sosyal medya hesaplarınızla bağlanın!
İZABELLA PİZZA | Kullanıcı Sözleşmesi

Kullanıcı Sözleşmesi

Kullanıcı Sözleşmesi

KULLANIM KOŞULLARI
Sitemizi kullanmaya başladığınız an itibariyle aşağıda belirtilen tüm kuralları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılmaktasınız.
İZABELLA PİZZA, Sitede yer alan bilgileri, hizmetleri ve içerikleri mevcut veya gelecekteki ziyaretçilere bildirmeden değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.
Değişikliklerin yapılmasından sonra Siteyi kullanmayı sürdürmeniz yeni veya değiştirilmiş koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.
İZABELLA PİZZA Site’nin kullanımından kaynaklanan doğrudan ya da dolaylı zararlardan hiçbir surette sorumlu olmayacaktır.

GARANTİ VERİLMEMESİ/ SORUMLULUK SINIRLAMASI
İZABELLA PİZZA Sitede yer alan bilgilerin doğruluğu için çalışmaktadır. Bununla birlikte İZABELLA PİZZA ya da World Wide Web / www (ya da Site sunucusu) bünyesinde bazen teknik aksaklıklar oluşabilir.
Bu nedenle, İZABELLA PİZZA, ilgili kanunların imkan verdiği azami dereceye kadar, Sitedeki özelliklerin, İZABELLA PİZZA İçeriğinin (aşağıda tanımlanmıştır), Sunulan İçeriğin (aşağıda tanımlanmıştır) veya Sitedeki başka bir özelliğin güvenilirliği hakkında hiçbir taahhütte bulunmamaktadır. Bu materyallere ve/veya sistemlere güvenmeniz nedeniyle ortaya çıkabilecek riskler siteyi kullanan ziyaretçiye aittir.
İZABELLA PİZZA, üçüncü şahıslar tarafından Sunulan İçerik üzerinde kontrole sahip değildir.
İZABELLA PİZZA, Sunulan İçerik olarak gösterilebilecek veya kullanıcıların başka yollarla sunabileceği bilgilerden, verilerden, metinlerden veya diğer materyallerden sorumlu değildir, Sunulan İçerikte yer alan görüşler İZABELLA PİZZA’nın görüşlerini kesinlikle yansıtmamaktadır.
Sunulan İçerik yayınlanmadan önce İZABELLA PİZZA tarafından zorunlu olarak bir incelemeden geçirilmemektedir ve İZABELLA PİZZA Sunulan İçerik hakkında veya Sunulan İçeriğin doğruluğu ve güvenilirliliği hakkında açık bir garanti vermemektedir.
İZABELLA PİZZA, herhangi bir İZABELLA PİZZA İçeriğinin veya Sunulan İçeriğin Sitede saklanacağı süreye dair herhangi bir beyan vermemektedir.
Sitenin teknik altyapısına, içeriğine, Site kullanıcılarının bilgisayarlarına zarar veren ya da verme potansiyeli bulunan bilgi, yazılım, virüs, program ya da Site içeriği ve Sitenin belirgin amacıyla bağdaşmayan her türlü içerik (örneğin hakaret, şiddet, ırkçılık, siyaset ve benzeri içerikler) tespit edilmeleri halinde Site içeriğinden silinir.

İZABELLA PİZZA ticarete elverişlilik veya belirli bir amaca uygunluk dahil olmak fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere Siteyle ilgili herhangi bir konuda açık hiçbir garanti vermez.
İZABELLA PİZZA Sitenin kullanılmasından kaynaklanan zararlardan (virüsler, ihmaller, yanlış beyanlar gibi nedenlerle oluşan) sorumlu değildir.

SİTE “OLDUĞU GİBİ, MEVCUT ŞEKLİYLE” SUNULMAKTADIR. SİTE VEYA SİTEDE YER ALAN HERHANGİ BİR BİLGİ VEYA YAZILIM İLE İLGİLİ OLARAK, TİCARETE ELVERİŞLİLİK VEYA BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK KONUSUNDA VERİLEBİLECEK GARANTİLER DAHİL OLMAK ÜZERE FAKAT BUNLARLA SINIRLI OLMAKSIZIN AÇIK BİR GARANTİ VERİLMEMEKTEDİR.
İZABELLA PİZZA SİTENİN KULLANILMASINDAN VEYA KULLANILAMAMASINDAN KAYNAKLANAN DOĞRUDAN VEYA DOLAYLI ZARARLARDAN, İLGİLİ MEVZUATIN İZİN VERDİĞİ ÖLÇÜDE, HİÇBİR ŞART VE KOŞULDA SORUMLU OLMAYACAKTIR.
İZABELLA PİZZA, SİTE İLE İLGİLİ OLARAK HATALARDAN, İHMALLERDEN, KESİNTİLERDEN, DOSYALARIN SİLİNMESİNDEN, ÇALIŞMA VEYA İLETİM KUSURLARINDAN, EKSİKLİKLERİNDEN VEYA GECİKMELERİNDEN VEYA DOĞAL AFETLER, İLETİŞİM HATLARINDA BOZUKLUK, HIRSIZLIK, TAHRİBAT VEYA SİTENİN KAYITLARINA, PROGRAMLARINA VEYA SERVİSLERİNE İZİNSİZ ERİŞİM DAHİL OLMAK ÜZERE FAKAT BUNLARLA SINIRLI OLMAKSIZIN, İZABELLA PİZZA’NIN MAKUL KONTROLÜNÜN DIŞINDA KALAN OLAYLAR OLSUN VEYA OLMASIN, SİTEDEN VEYA SİTE’NİN NEDEN OLDUĞU ARIZADAN KAYNAKLANAN ZARARLARDAN SORUMLU OLMAYACAKTIR.

İZABELLA PİZZA İLE İLETİŞİM
Sitemizin belirli bölümlerinde, size, örneğin ürünlerimiz hakkındaki e-posta duyuruları ve haber bültenleri gibi servislere üye olmak, belirli bir çekilişe veya yarışmaya kaydolmak veya sohbet odaları ve mesaj panoları gibi interaktif forumlarımıza katılmak için elektronik postayla bizimle bağlantı kurma imkanı verilebilir.

İletişim alanı, Site kullanıcılarımızın merak ettiği hususlarda bizimle temasa geçmesi için tasarlanmıştır, talep etmediğimiz fikirlerin sunulması için kullanılamaz. Şirket politikası, harici taraflardan gelen talep edilmemiş bu fikirleri, konseptleri, teknikleri, prosedürleri, yöntemleri, sistemleri, tasarımları, planları, çizelgeleri veya benzer materyalleri kabul etmeme yönündedir. Siteye girmek suretiyle, bize herhangi bir şekilde ve herhangi bir nedenle ilettiğiniz bir materyalin, fikrin veya diğer mesajın gizli veya özel muamelesi görmeyeceğini kabul etmektesiniz. İZABELLA PİZZA’nın politikası talep edilmemiş fikirleri, konseptleri, teknikleri, prosedürleri, yöntemleri, sistemleri, tasarımları, planları, çizelgeleri veya benzer materyalleri kabul etmeme ve iade etme yönündedir. Buna rağmen söz konusu materyalleri gönderdiğiniz takdirde, ortaya koyabileceğiniz herhangi bir fikir üzerinde hiçbir mülkiyet hakkına sahip olmadığınızı anlamakta ve sunabileceğiniz herhangi bir materyal dolayısıyla sahip olabileceği tüm dava ve talep haklarından açıkça feragat etmektesiniz.

İZABELLA PİZZA’YA AİT MÜLKİYET
Site, İZABELLA PİZZA’nın ortaklıklarının ve iştiraklerinin sahip olduğu ve kullandığı, fikri ve sınai mülkiyet mevzuatı çerçevesinde korunan çok sayıda değerli markayı içermektedir. Bu markalar İZABELLA PİZZA’nın kaliteli ürünlerini ve hizmetlerini ayırmak için kullanılmaktadır. “İZABELLA PİZZA Markaları” İZABELLA PİZZA’nın ürünleri ve hizmetleri ile bağlantılı olarak kullandığı tüm isimleri, markaları, sembolleri, logoları, tasarımları, ticari takdim şekilleri, sloganları ve diğer işaretleri ifade etmektedir. İZABELLA PİZZA’nın yazılı onayını önceden almaksızın herhangi bir İZABELLA PİZZA Markasını kaldıramaz veya değiştiremez veya kendi ürünlerinizde veya materyallerinizde ortak marka olarak kullanamazsınız. Herhangi bir İZABELLA PİZZA Markasını size ait markalar, şirket unvanları, internet adresleri, alan adları veya diğer benzer isimlerle birleştirmemeyi kabul etmektesiniz. Sitede yer alan metinler, grafikler ve html kodu (“İZABELLA PİZZA İçeriği”) İZABELLA PİZZA’nın münhasır malıdır. İZABELLA PİZZA İçeriği çoğaltmaya ve taklide karşı ulusal ve uluslararası kanunlar çerçevesinde korunmaktadır ve aksi belirtilmediği sürece, İZABELLA PİZZA’nın açık yazılı izni önceden alınmadan herhangi bir şekilde ve herhangi bir yolla, kopyalanamaz, dağıtılamaz, teşhir edilemez, çoğaltılamaz ve aktarılamaz.

Marka veya telif hakkı sahibi iseniz ve markanızın veya telif hakkınızın ihlal edilmiş olduğunu düşünüyorsanız, İletişim sayfası üzerinden bizimle derhal temasa geçmenizi tavsiye ederiz.

SUNULAN İÇERİK
Sitemizin bazı bölümlerinde metin, dosya, görüntü, resim, video, ses, müzik parçası, yazılı eser, ilan metni ve diğer materyalleri ve içerikleri (“Sunulan İçerik”) sunmanıza imkan verilebilir.
Hesabınız üzerinde hiçbir mülkiyet hakkına veya Siteye veya Sitedeki özelliklere başka bir şekilde erişim hakkına sahip değilsiniz, ve İZABELLA PİZZA, işbu Koşulları ve kanunları ihlal etmiş olduğunuzu düşünüyorsa veya herhangi bir gerekçe göstermeden, önceden haber vererek veya vermeksizin herhangi bir anda Sunulan İçerikleri silebilir. Siteden kaldırılan bir bilgi nedeniyle hiçbir sorumluluk üstlenmemektedir, Siteye veya bir kullanıcı hesabına erişimi daimi olarak kısıtlama ya da kaldırma hakkını saklı tutar. Sunulan İçeriklerin Site üzerinde veya aracılığıyla duyurulması, gösterilmesi, yayınlanması veya başka yollarla sunulması, herhangi bir şekilde ve nedenle ilettiğiniz bir materyalin veya diğer mesajların gizli veya özel olarak değerlendirilmeyeceğini anladığınız ve kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.
Ayrıca, İZABELLA PİZZA’ya ilettiğiniz bir konseptin, tekniğin, prosedürün, yöntemin, sistemin, videonun, senaryonun, müziğin, fotoğrafın, tasarımın, planın, çizelgenin veya diğer materyallerin İZABELLA PİZZA tarafından, aşağıdaki şartlara bağlı olarak her yerde, her zaman ve herhangi bir nedenle kullanılabileceğini kabul ve tasdik ediyorsunuz:

-Sunulan İçeriği kullanmak, değiştirmek, alenen icra etmek, kamuya göstermek, çoğaltmak ve dağıtmak amaçlarına yönelik sınırlı, münhasır olmayan, kendisi için alt lisans verilebilir, dünya çapında geçerli, ücreti tamamen ödenmiş, telifsiz bir lisansı İZABELLA PİZZA’ya vermektesiniz. Bu lisans herhangi bir Sunulan İçeriği barındırma, dizinleme, önbelleğe alma, dağıtma ve etiketleme hakkının yanı sıra diğer kullanıcılar dahil üçüncü şahıslara, Sunulan İçeriğe ilişkin, bu İçeriği cep telefonları, video veya müzik yazılımları ve bilgisayar programları gibi diğer platformlarda kullanmak üzere alt lisans verme hakkını içermektedir.

-Sitede gösterdiğiniz, yayınladığınız veya ilan ettiğiniz Sunulan İçeriğin size ait olduğunu ve ayrıca, işbu belgede açıklanan lisansı verme hakkına sahip olduğunuzu ve söz konusu Sunulan İçeriğin gösterilmesi, yayınlanması veya ilan edilmesi ve Sunulan İçeriğin bizim tarafımızdan kullanılması neticesinde herhangi bir kişinin veya kuruluşun gizlilik haklarının, reklam haklarının, telif haklarının, marka haklarının, sözleşme yapma haklarının veya diğer fikri mülkiyet haklarının veya başka haklarının ihlal edilmediğine ve edilmeyeceğine dair beyan ve garanti vermektesiniz. Sitede gösterdiğiniz, yayınladığınız veya ilan ettiğiniz herhangi bir Sunulan İçerik sebebiyle herhangi bir kişiye borçlu olunan tüm telif ücretlerini, bedelleri ve diğer meblağları ödemeyi kabul etmektesiniz.

Sunulan İçeriği yüklerken ayrıca aşağıdaki yayın kurallarına tabi olacaksınız:

-İZABELLA PİZZA’nın kendi takdiriyle kanuna aykırı, zararlı, haksız, hakaret içeren, iftira niteliğinde, hakaret niteliğinde, müstehcen, başkasının mahremiyetine tecavüz edici, tehditkar, taciz edici, kötüleyici, nefret uyandıran, ırkçı, rahatsız edici, pornografik, şiddet içeren veya diğer açılardan sakıncalı veya uygunsuz olduğunu tespit ettiği bir içerik yayınlayamazsınız.

-Herhangi bir kişinin şahsi bilgilerini içeren, başka bir kişinin veya kuruluşun mahremiyetine tecavüz eden bir içeriği veya bir sözleşme uyarınca özel veya gizli tutma yükümlülüğü taşıdığınız hiçbir şeyi yayınlayamazsınız. İZABELLA PİZZA personeli dahil olmak üzere fakat onlarla sınırlı olmaksızın herhangi bir kişinin veya kurumun kimliğine bürünmeyeceğini kabul ediyorsunuz. Ayrıca, başka bir kişiyle veya kurumla kurmuş olabileceğiniz ilişki hakkında yalan beyanda bulunmamayı veya başkaları hakkında iftira veya hakaret içeren veya bir üçüncü şahsın herhangi bir telif hakkını, markasını, patentini, ticari sırrını veya diğer fikri mülkiyet hakkını ihlal eder mahiyetteki bir içeriği yayınlamamayı da kabul ediyorsunuz.

-Bir ürünün veya hizmetin reklamının yapıldığı, bir ürünün veya hizmetin satışa sunulduğu veya Site ziyaretçilerini bir ürün veya hizmet hakkında daha fazla bilgi alabilecekleri bir bağlantıya yönlendiren içerikler dahil olmak üzere herhangi bir ticari teklife yer veren bir içeriği yayınlayamazsınız.

-Herhangi bir yazılım, dosya veya başka sitelere yönlendiren bağlantı yayınlayamazsınız ve Sitenin veya Sitedeki özelliklerin çalışmasını olumsuz etkileyebilecek virüsleri, bozuk dosyaları veya diğer benzer yazılımları veya programları barındıran herhangi bir içeriği yayınlayamazsınız. İZABELLA PİZZA yazılı olarak açıkça izin vermedikçe, İZABELLA PİZZA tarafından size verilen ya da Sunulan İçeriğe gömülü olan bir spesifikasyonu, teknolojiyi veya uygulama kodunu hiçbir surette değiştiremezsiniz.

-Şifrenizi veya diğer erişim bilgilerini başka bir kişiyle ister geçici ister sürekli olsun hiçbir şekilde paylaşamazsınız veya o kişiye devredemezsiniz. Sitede oluşturmanıza izin verilmiş bir hesabın kullanımına ve şifrenizin gizli tutulmasına ilişkin sorumluluk münhasıran size aittir. İZABELLA PİZZA, Siteyi veya Site içerisinde yer alan materyalleri her zaman kontrol etmemektedir. Sitedeki bir içeriğin bu Koşulları ihlal ettiğini düşünüyorsanız ”İletişim / Mesajlarım” sayfasından bize mesaj atmanızı rica ederiz. Yukarıdaki koşullar İZABELLA PİZZA’ya sunabileceğiniz herhangi bir fikir veya koruma altında olmayan diğer bilgiler için geçerli olmayacaktır, bu fikirler yukarıdaki “İZABELLA PİZZA İle İletişim” bölümüne tabi olacaktır.

SİTEYE ERİŞİM
A. İZABELLA PİZZA, Kullanım Koşullarında açıklandığı üzere Siteyi kullanmanız için size bir izin vermektedir, ancak: (i) Siteyi izin verildiği şekilde yalnızca kişisel ve ticari olmayan amaçlarla kullanabilirsiniz; (ii) İZABELLA PİZZA’nın önceden yazılı iznini almaksızın Sitenin herhangi bir bölümünü ya da tamamını herhangi bir ortamda kopyalayamaz ya da yayamazsınız; ve (iii) bunların dışında, işbu Kullanım Koşullarına riayet etmek zorundasınız.

B. Sitenin bazı özelliklerine erişmek için bir hesap oluşturmanız gerekecektir. Başkasının hesabını hiçbir şekilde izinsiz olarak kullanamazsınız. Hesabınızı oluştururken vereceğiniz bilgiler tam ve doğru olmalıdır. Hesabınız üzerinde yapılan işlemlerden sadece siz sorumlusunuz ve hesap şifrenizin güvenliğini sağlamak zorundasınız. Hesabınızdaki bir güvenlik ihlalini veya izinsiz kullanımı İZABELLA PİZZA’ye derhal bildirmeniz gerekmektedir. İZABELLA PİZZA hesabınızın izinsiz kullanılmasından doğabilecek zararlardan sorumlu olmasa da, bu izinsiz kullanım sonucunda İZABELLA PİZZA’nın veya başka kişilerin uğrayabileceği zararlardan siz sorumlu olabilirsiniz.

C. “Robot”, “örümcek ağ/spider”, “çevrim dışı okuyucu” vb. dahil olmak üzere fakat bunlarla sınırlı olmaksızın, İZABELLA PİZZA sunucularına bir insanın mantıken, belirli bir süre içerisinde, standart bir ağ tarayıcısı kullanarak gönderebileceğinden daha çok sayıda istek göndererek erişim sağlayan otomatikleştirilmiş herhangi bir sistemi kullanmamayı veya çalıştırmamayı kabul ediyorsunuz.

Yukarıdaki cümleye bakılmaksızın, İZABELLA PİZZA, arama motorlarının (örn. Google) operatörlerine, söz konusu materyallerle ilgili önbellek veya arşiv oluşturma amacına yönelik olmamak kaydıyla, ve sadece o materyallerin internette hakkında arama yapılabilecek, halka açık dizinlerini oluşturmak amacıyla Siteden materyal kopyalamak için örümcek ağları kullanma iznini vermektedir. İZABELLA PİZZA bu istisnaları genel olarak veya belirli durumlarda iptal etme hakkını saklı tutar. Siteden, hesap isimleri dahil olmak üzere kişileri tanımlamak için kullanılabilecek kimlik bilgilerini derlemeyeceğinizi veya saklamayacağınızı, ve Sitenin sağladığı iletişim sistemlerini ticari taleplerde bulunmak amacıyla kullanmayacağınızı kabul etmektesiniz. Sitenin herhangi bir kullanıcısına ait Sunulan İçerikle ilgili olarak, o kullanıcıya, ticari amaçla teklifte bulunmamayı kabul etmektesiniz.

TAZMİN ETME
Koşulları ihlal etmeniz neticesinde veya Sunulan İçeriğin kullanılmasından kaynaklanan ihlaller neticesinde ortaya çıkan hak ve dava talepleri, zararlar ve masraflar (avukat ücretleri dahil) karşısında İZABELLA PİZZA’yı, bağlı ortaklıklarını, yöneticilerini, çalışanlarını ve Site yüklenicilerini ve bunların yöneticilerini, personelini ve temsilcilerini ayrı ayrı tazmin etmeyi ve beri kılmayı kabul ediyorsunuz.

HİPER BAĞLANTILAR
İZABELLA PİZZA Sitesinde, İZABELLA PİZZA tarafından işletilmeyen veya İZABELLA PİZZA ile ilgili olmayan sitelere yönlendiren bağlantılar yer alabilir.
Hiper metin bağlantıları kullanıcılara yönelik bir hizmet olarak verilmektedir; bu bağlantılar, Site veya İZABELLA PİZZA tarafından finanse edilmemektedir veya Siteyle veya İZABELLA PİZZA ile ilişkisi yoktur.
İZABELLA PİZZA, kendilerinden Siteye yönlendirme bulunan veya kendilerine Siteden yönlendirme bulunan internet sitelerini incelememiştir ve başka bir sitenin içeriğinden sorumlu değildir. Kullanıcı bu bağlantılara risk kendisine ait olmak üzere girecektir.
İZABELLA PİZZA söz konusu bağlantıların içeriği, tamlığı veya doğruluğu hakkında veya kendilerinden Siteye yönlendirme bulunan veya kendilerine Siteden yönlendirme bulunan internet sitelerinin içeriği, tamlığı veya doğruluğu hakkında hiçbir beyan veya teminat vermemektedir. Ayrıca İZABELLA PİZZA kendilerinden Siteye yönlendirme bulunan veya kendilerine Siteden yönlendirme bulunan, üçüncü şahıslara ait internet sitelerini zımnen onaylamamaktadır.

ÜYELİK VE SİPARİŞ
İZABELLA PİZZA, kullanıcılarına (üyelerine) internet ortamında, mobil telefonlarda veya benzer platformlarda geliştirilebilen uygulamalar vasıtasıyla ürün siparişi verme imkanı ve benzeri hizmetler sunabilir.
İZABELLA PİZZA, üyelik ve sipariş ile ilgili gönderilecek e-postaların/smsleri kullanıcıların istenmeyen e-posta/spam kutusuna düşmesinden ya da ulaşmayan smslerden ve bu nedenle sipariş ile ilgili doğabilecek sorunlarından sorumlu değildir.
İZABELLA PİZZA, kullanıcılarının Site üzerindeki hareketlerini kaydetme hakkına sahiptir. İZABELLA PİZZA, kullancılarının kişisel bilgilerini, ilgili kullanıcının önceden onayını almak kaydıyla, daha iyi ürün ve hizmetler sunmak ya da Site’nin kullanımını kullanıcılarının tercihlerine göre ayarlamak amacıyla yapılacak çalışmalarda kullanabilir.
İZABELLA PİZZA, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti ya üyelik hakkını önceden haber vermeksizin değiştirme, durdurma ya da sonlandırma hakkını haizdir.

MUHTELİF HÜKÜMLER
İşbu Koşullar İZABELLA PİZZA ile mutabık kaldığınız tüm hususları kapsamaktadır ve İZABELLA PİZZA Sitesinin sizin tarafınızdan kullanılmasını düzenlemektedir; Koşullar, İZABELLA PİZZA ile, İZABELLA PİZZA’nın Sitesi konusunda elektronik ortamda, sözlü veya yazılı olarak daha önce veya işbu Koşullar ile aynı anda yapmış olduğunuz tüm haberleşmeleri ve teklifleri geçersiz kılarak onların yerine geçmektedir.
Gerek siz gerekse İZABELLA PİZZA, aranızda hiçbir ortaklığın kurulmadığını ve birbirinizi borç altına sokma veya ilzam etme hakkına veya yetkisine sahip olmadığınızı kabul ve tasdik ediyorsunuz.

İZABELLA PİZZA’nın işbu Koşullardaki herhangi bir hakkı veya hükmü kullanmaması veya uygulamaması o haktan veya hükümden feragat edilmesi sonucunu yaratmayacaktır. Koşulların bir hükmünün uygulanamaz olduğu tespit edilirse, ilgili hüküm en yakın ve mevzuat tarafından uygulanabilir bir hükümle değiştirecek, Koşulların varlığı ve bütünlüğü bozulmaksızın devam edecektir.

Koşulların herhangi bir hükmünün kanuna aykırı, geçersiz veya herhangi bir nedenle uygulanamaz olması durumunda, o hükmün işbu Koşullardan ayrılabilir olduğu farz edilecektir ve o hüküm, geri kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir. Koşullar Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına tabidir.

İşbu Koşullar, siz ve İZABELLA PİZZA arasında akdedilmiş bağlayıcı bir sözleşme teşkil etmektedir ve Siteyi kullanmak suretiyle işbu Koşulları kabul etmiş olursunuz. İşbu Koşullar, Sitenin ve Sitedeki özelliklerin kullanılmasına ilişkin olarak İZABELLA PİZZA ile mutabık kaldığınız tüm hususları kapsamaktadır.